Kimyasal üretimde en iyi teknik firmalardan biri olmanın yolu, sorunları çözmek ve müşterilerin olabildiğince üretken olmasına yardımcı olmaktır. Birlikte çalıştığımız firmalarla en çok bu konu hakkında konuşuruz:

“Nasıl daha iyi ve kaliteli üretim yapabilirsiniz...”

Sektörümüzdeki herkesin çalıştırdıkları makineleri, kullandıkları hammaddeleri ve temizleme kimyasallarından en iyi şekilde nasıl yararlanabilecekleri hakkında çok özel bilgileri vardır. Ama kimse her şeyi bilmiyor. Herkesin olası her durumu veya sorunu değerlendirip anlaması ve bir çözüm bulması için çok fazla değişken ve farklı çözüm olasılıkları vardır. İroni Kimya olarak biz yaklaşık 15 yıldır uygulamalı deneyime sahibiz, ancak yine de her zaman çözülmesi gereken bir zorluk teşkil eden bir durum vardır. Bu bizim işimizin bir parçası ve sorumluluklarımızın bir parçası, her zaman yeni bir şeyler öğreniyoruz.

“Her gün çözümler için yeni bir yol deniyoruz.”

Teknoloji yardımcı olur. Akıllı telefonlar harika fotoğraflar ve videolar çekebilir, bu nedenle yeni bakış açıları, daha deneyimli girdiler veya başka bir tesisteki zorluklarla ilgili başka bir bakış açısı elde etmek için görüntüleri paylaşmak ve birbirimizi aramak, metin ve e-posta göndermek bizim için çok kolay. Neredeyse her seferinde hepimizi daha akıllı ve müşterilerimiz için daha değerli kılıyor.

“Kolektif zeka”

Çoğumuz fabrikalarda, teknikerden operatöre, vardiya amirinden departman müdürlerine, grafik veya teknik pozisyonlara kadar değişen rollerde yıllara dayanan deneyime sahibiz. Bu, hepimizin yararlandığı bir tür “kolektif zeka”nın devamlılığını sağlar.

Örneğin, fabrikaların bakım bölümleri hemen hemen aynı olsa da farklı tedarikçilerden alınan makineler büyük farklılıklar gösterebilir. İş yükü, iş türleri, hammaddeler ve uygulamalardaki farklılıklar, farklı şirket kültürlerini ortaya çıkarır.

Seyahat kısıtlamalarının olduğu bir dünyada İroni Kimya olarak bizler, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu destek düzeyini korumanın en iyi yollarını arıyoruz. Sizin gibi biz de müşterileri ilerlemeye devam etmeye teşvik ederken farklı iş yapma biçimlerine uyum sağlıyoruz.

Türkiye’deki müşterilerimizle bağlantı kurmak için telefon ve video teknolojisinden de yararlanıyoruz. Artık sanal ortama geçerek, mürekkep sisteminizle ilgili kaliteden ödün verebilecek, üretimi yavaşlatabilecek ve ekibinizi ve müşterilerinizi strese sokabilecek sorunları belirleme ve çözmeye yardımcı olma becerisine sahibiz.

İhtiyacınız olan şeylerin çoğunu uzaktan yapabiliriz Teknik Satış Temsilcilerimiz size bizim için çok değerli birkaç soru sorarak sorunları ve daha fazlasını uzaktan tanımlayabilir ve çözebilir.

Sorunu çözmeye karar verdiyseniz; işe başlamak için FaceTime, Whatsapp, Skype, Zoom, Telegram veya hücresel ve görüntülü iletişim için favori uygulamanızı çalıştırın. Tam olarak istediğiniz gibi çalışmayan yere gidin ve Teknik Satış Temsilcilerimizi arayın (iletişim bilgileri aşağıdadır).

Onlara neler olup bittiğini göstermek için telefonunuzun kamerasını kullanın ve ayrıntıları anlatın. Mevcut durumu gerçek zamanlı olarak görerek ve sorular sorarak, Teknik Satış Temsilcilerimizi genellikle sorunu teşhis edebilecek ve bir çözüm bulabilecektir. Ayrıca size denemeniz için numune temin edebilirl veya uygulama için ziyaret planlayabilir.

“Bilgi hazinesi”

Bir diğer çözüm yolu da bizim gibi okumayı araştırmayı çok seven müşterilerimizin her an her yerden ulaşabileceği sınırsız bilgi hazinesi. Bu hazineyi bir blog haline getirdik. Bu bilgi hazinesinde sektörlerle ilgili çalışması yapılmış, denenmiş, sonuç alınmış uygulamalar, farklı fikirlerle yaratıcılığınıza bıraktığımız zihin açan konular, basit testler, kullanım kılavuzları ve güvenlik bilgilerini bulabileceksiniz.

Okuma kısmı vakit alıyor, yakın gözlüğüm yanımda değil diyenler için ise video galerimizdeki uygulama ve ürün bilgi tanıtım videolarını yani kanalımızı erişiminize açık tutuyoruz.

danışmanlık

Çözümlerimiz