İroni özel kimyasallar ve mühendislik hizmetleri bu işin mutfağından gelen uzun ar&ge ve üretim geçmişiyle Türk sanayisinin ihtiyaç noktalarını belirleyip bu ihtiyaçlara yönelik özel ve nitelikli ürünleri üretmeyi amaç edinen yeni nesil bir firmadır.

Fabrikalar, üretim tesisleri, kamu kurum ve kuruluşları, gıda üretim tesislerine üst düzeyde profesyonel ürün ve çözümler sunmaktadır.

Mevcut kimyasal üretim yapan firmaların aksine işletmemiz; müşterinin arz ve talepleri doğrultusunda yapacağı laboratuar çalışmalarıyla “İhtiyaca özel kimyasal” ürünlerin imalatını gerçekleştirebilmekte, geliştirmiş olduğu ürün ve yöntemlerle teknik servis hizmeti de sağlayabilmektedir.

Bütün bu işleri yaparken tüm dünyada kabul gören kalite standartlarını, ÇED belgesini, GSM ruhsatını almış ve diğer yasal gereklilikleri yerine getirmiştir.

Vizyon

Türk kimya sektöründe firmalara özel ürünler üreterek, endüstride öncü bir marka haline gelmek, globalleşme yolunda önemli atılımlar yapmak.

Değerler

'İhtiyaca özel kimyasallar'

  • Yerli Üretim
  • Doğal ve Net iletişim
  • Şeffaflık
  • Sürekli Gelişim
  • Araştırma

Politikalarımız

Yerel ve uluslararası kalite standartları ve ilgili tüm yasal zorunlulukları kimyasal üretimlerimizde ve diğer uygulamalarımızda tam olarak yerine getirir ve ürünlerimizin kalitesiyle, insan sağlığına her zaman güvenle hizmet sunarız.

Çevrenin korunmasını, doğal kaynakların etkin kullanılmasını, yasalara tam uyum ve kirliliğin önlenmesini, faaliyetleri sırasında oluşan atıkların öncelikli olarak kaynağında azaltılmasını ve ayrıştırılmasını, geri dönüşüme kazandırılmasını, en uygun yöntemlerle bertaraf edilmesini çevre politikasının temeli kabul ederiz.

ironi-kimya-kimdir

Biz Kimiz?